Başkan Mesajı

Değerli iş ortaklarımız,

Uzak kıtalardan, yurt içerisine kadar son kullanıcıya ulaştırdığımız ürünlerimiz, çeşitli konstrüksiyonlarda, seralarda ve muhtelif imalatlarında uzun yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Son dönemde yaşanan siyasi, ekonomik ve bölgesel sorunlara rağmen, inovatif bakış açımızdan sapmadan, ülkemize, sektöre ve insanımıza daha yaralı olabilmek için aldığımız kararları, yatırıma dönüştürmeyi başardık.

Kapalı alanımız, makine parkımız ve istihdamımızı arttırarak tamamladığımız yatırımlarımız ile, sanayi borusunda Ø 273 mm, kutu profilde ise 300×300 mm ebatları yapar hale geldik. 16 mm kapasitesi yeni dilme hattımız ile birlikte, boya kaplama tesisimizi devreye alarak, boyalı boru ve profil üretimine başladık.
27.000 Ton/Ay’ a ulaşan üretim kapasitemize, giderek artan pazar payımız, ürün kalitesi ve sürdürülebilir başarı hedefimizi ekleyerek, ülkemiz ihracatına ivme kazandıracağız.

Çevreci bakış açımız ve iş ortaklarımız ile yapacağımız yeni projeler sayesinde, tüm dünya insanlarına ve gelecek nesillerimize daha rahat yaşanır çelik yapılarda biz olacağız. Bunun için “EMEK VERMEYE DEĞER”

Gönen Başatlı
Yönetim Kurulu Başkanı

Menü