Hakkımızda

Türkiye’nin sayılı, saygın üretici ve ihracatçı aile şirketlerinden biri olan Başatlı Boru & Profil San. ve Tic. Kayseri’de 1953 yılında kurulmuştur.

Başatlı ailesinin 1953 yılında başlayan ticaret hayatı, kendilerinin engin tecrübe ve bilgi birikimleri 1993 yılında Başatlı Boru Profil Fabrikası’nın kurulmasında en büyük rolü oynamıştır.

Bugün Kocaeli’nde, 24.000 m2 açık ve 20.000 m2 kapalı alanımız mevcuttur. Ürünlerimizi iç piyasaya ve Ataşehir’de bulunan dış ticaret ofisimizin organizasyonları ile dünya üzerindeki altı kıtaya temin etmekteyiz. 200 kişilik yaratıcı, enerjik ve yeniliklere açık ekibimiz ile devamlı olarak gelişmeyi sürdürmekteyiz.

2016 yılı itibariyle, fabrikamızın aylık üretim kapasitesi 27.000 mton olup, üretimden teslime kadar olan bütün organizasyon deneyimli ekibimiz tarafından organize edilmektedir.

Dünya standartlarında üretilmiş yüksek kaliteli ürünlerimiz, optimum ürün planlamamız ve zamanında teslim başarımız, bugün dünyaca tanınmamıza ve rekabet avantajımıza katkısağlayan anahtar faktörler olmaktadır.

Menü